Nowe BMW w wersji sport to marzenie niejednej osoby. Jednak nie każdy może sobie pozwolić na zakup takiego auta, lub rozważa jego posiadanie jako drugiego pojazdu. Bo jednak często jeśli prowadzimy jednocześnie firmę, potrzebujemy bardziej pakownego auta.

Ale czego się nie robi dla spełniania marzeń. Opcja, jaką jest leasing BMW 318i to możliwość cieszenia się jazdą, bez konieczności zakupu. A czas umowy, to świetna opcja, żeby sprawdzić czy taki sportowy wóz jest dla nas odpowiedni.

Moc wersji M Sport

Wersja tego BMW M Sport to prawdziwa przyjemność z jazdy. Za przyspieszenie w tym aucie odpowiada benzynowy silnik o mocy 2.0 z napędem na tył. Jednak tym co od razu przyciąga wzrok, jest wyjątkowa stylistyka tego auta. Opływowa linia dachu dodaje mu z pewnością charakteru, i już na pierwszy rzut oka widać, że w tym samochodzie kryje się moc.

BMW 318i – wygoda w czasie jazdy

Ten kto raz spróbował jazdy z automatyczną skrzynią biegów ten wie, jaka to wygoda. W miejskich korkach nie ma konieczności manewrowania co chwilę biegami, a na trasie doskonale spisuje się tempomat. Takie auto, dzięki opcji jakie daje leasing BMW 318i może być Twoje. Jak na auto z 2023 roku przystało jest tu cała masa przydatnych funkcji, a niektóre z nich to:

  • regulator prędkości z funkcją hamowania;
  • system inteligentnego parkowania;
  • pakiet ConnectDrive;
  • automatyczna klimatyzacja.

BMW 318i – przydatne funkcje

Możliwość sterowania wieloma urządzeniami za pomocą smartphona nie jest w obecnych czasach niczym nowym. I tu dla posiadaczy tego pojazdu jest opcja korzystania z ConnectDrive, a za tym idzie sporo przydatnych funkcji jak np. włączenie świateł kiedy szukamy auta na parkingu, czy zdalne zamykanie drzwi.

Kupić czy nie kupić?

To dylemat nie jednej osoby, a koszt takiego samochodu nie jest mały. Dlatego dobrą opcją jest leasing BMW 318i. Dzięki temu można dopasować wysokość opłaty, czas umowy, a większość formalności załatwić bez wychodzenia z domu.

Rekomendowane artykuły