Coraz więcej firm decyduje się na leasing, który umożliwia im zakup nowego auta z wymarzonym wyposażeniem. Wśród cieszących się w ostatnim czasie popularnością samochodów, znajdują się Hyundaie. Na uwagę zasługuje między innymi Bayon z 2023 rocznika. 

Hyundai Bayon – dlaczego warto?

Hyundai Bayon to wysokiej klasy, nowocześnie wyposażony i atrakcyjny wizualnie samochód osobowy, który sprosta oczekiwaniom niejednego przedsiębiorcy. Podstawowe wyposażenie tego modelu obejmuje takie udogodnienia jak: asystent unikania kolizji czołowych z wykrywaniem pieszych i rowerzystów, klimatyzacja manualna, ogranicznik prędkości, czujniki parkowania, inteligentny asystent ostrzegania o ograniczeniach prędkości. Ponadto posiada lusterka boczne elektrycznie sterowane i podgrzewane, system Bluetooth z obsługą komend głosowych oraz kamerę cofania z dynamicznymi liniami pomocniczymi. Dodatkowe wyposażenie Hyundaia to Pakiet Cool, Pakiet Design oraz Pakiet Winter. To tylko wybrane udogodnienia tego auta. W rzeczywistości jest ich znacznie więcej. Auto z silnikiem benzynowym 1.0 T-GDI 100 KM prowadzi się bardzo wygodnie i przyjemnie. To samochód, który sprawdza się w mieście i za miastem. Służy już niejednej firmie, warto więc rozejrzeć się za ofertą leasingu. 

Leasing Hyundai Bayon

Na hasło leasing hyundai bayon można znaleźć niejedną atrakcyjną ofertę finansowania właśnie tego auta. W niektórych bankach okres finansowania sięga nawet 72 miesięcy. Dla klienta to tylko kilka chwil, które trzeba poświęcić na formalności. Resztą zajmuje się bank. Wszystko przebiega bardzo sprawnie i w niedługim czasie klient może już cieszyć się nowym nabytkiem. Leasing to jedna z najlepszych form finansowania zakupu auta dla firmy. To możliwość zakupu wymarzonego modelu, nowego samochodu, bez inwestowania dużej sumy jednorazowej. 

Chcąc kupić nowe auto dla swojej firmy, warto zastanowić się nad Hyundaiem Bayon. To dobrze wyposażony SUV, który sprosta oczekiwaniom niejednego kierowcy i będzie dobrze służył firmie przez długie lata. 

Rekomendowane artykuły